Warface Sınıfları

#Hakan De Lellis

Moderatör
Moderatör
Katılım
9 Eyl 2019
Mesajlar
66
Tepkime puanı
13
Puanları
8
SINIFLAR

Piyade

Takımın ileriye gitmesini sağlayacak ateş gücünü sağlayan genel bir rolü vardır. Piyade, hem kendisine, hem de takım arkadaşlarına mühimmat verebilir, farklı türlerde bombalar atabilir ve ana silahları Saldırı Tüfeklerine taktıkları bombaatarı kullanabilir. Piyadeler orta ve uzak mesafede savaşmak için uygundur. Özellikle kendisine ve takım arkadaşlarına mühimmat verebilme özelliği sayesinde uzun PvE görevlerinde önemli rol üstlenir.

Başlangıç Silahı: Saldırı Tüfeği: R4A1, Yan Silah: HP Tabanca, Savaş Bıçağı
Taktikler: Uzaktan temas ile kritik alan önünde hat oluşturur; takım arkadaşlarına devamlı olarak cephane akışı sağlayarak düşmanı her an siperde tut.


Mühendis

Mühendis sınıfı takımlarına destek vermek için hem kendilerinin hem de takım arkadaşlarının zırhlarını yenileyebilir. Mühendisler mayın yerleştirebilir ve patlayıcıları diğer tüm sınıflardan daha hızlı kurabilirler. Mühendis sınıfı ana silahları SMG’ler ile yakın ve orta mesafede savaşmak için uygundur.

Başlangıç Silahı: SMG: Z84 SMG, Yan Silah: HP Tabanca, Savaş Bıçağı

Taktikler: Mayınları kapı önlerinde veya sokak köşelerinde kullanarak sürpriz saldırı gerçekleştir; takım arkadaşlarının zırhlarını yenileyerek onların kritik durumlardan kurtulmalarına yardımcı ol.


Paramedik

Geleneksel ‘kurtarma’ sınıfı olan Paramedikler hem kendilerini hem de takım arkadaşlarını iyileştirebilirler, ve ölmek üzere olan müttefikleri şok cihazı ile canlandırabilirler. Yetenekli bir Paramedik savaş sırasında düşen tüm takım arkadaşlarını hayata döndürebilir. Standart silahları Pompalı Tüfekler yakın çarpışmaya en uygun silahtır.

Özel: Yaraları iyileştirme ve takım arkadaşlarını canlandırma.

Taktikler: Takım arkadaşlarını iyileştirerek onları ayakta ve düşmana karşı güçlü tut. Ayrıca unutma ki Şok Cihazı ölümcül bir amaca hizmet edebilir


Keskin Nişancı

Keskin nişancılar uzak mesafelerden destek sağlarlar ve öldürücü derecede hassas atış yaparlar. Diğer sınıfların sahip olduğu ek becerilere sahip olmasalar da uzaktan sağladıkları taktik avantaj ve mermi başına en yüksek hasar oranı ile her saldırı ve savunma timinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Yakın mesafede silahlarını etkili kullanmak çok zor olduğundan ya tabancalarını da çok iyi kullanması gereken bir sınıftır ya da düşman tarafından fark edilmeden düşmana zarar vermeyi bilmelilerdir.

Başlangıç Silahı: Keskin Nişancı Tüfeği SVK, Yan Silah: HP Tabanca, Savaş Bıçağı

Taktikler: Yüksek mevkileri ve tüfeğin dürbününü avantajına kullan; görünmediğinden emin olarak düşmanı beklemediği yerden beklemediği zaman vur ve indir.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Kurtuvaz

Aktif Üye
exe_onursal
Katılım
16 Tem 2014
Mesajlar
1,844
Tepkime puanı
8
Puanları
38
Eline sağlık Halledildi sorun...
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Son mesajlar

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst