Sanil / Diamond Kazanmanın Yolları!

Sercan YILDIZHAN

, Özel Görevli Ar-Ge
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Mar 2013
Mesajlar
14,258
Tepkime puanı
0
Konum
Antalya
1) Güncel Görevleri YapmakSanalika'da olan görevleri adım adım yaparak görev sonu o göreve özel Diamond veya Sanil kazanabilirsiniz. Görevleri nasıl yapacağınızı, nerede olduklarını öğrenmek için Sanalika'nın resmi sitelerini vede forumumuzdaki bölümü takip edebilirsiniz.
2) Sanil / Diamond Satın AlmakAmaan! Kim görevlerle uğraşacak diyorsanız Sanil veya Diamond almak çok kolay. www.sanalika.com' dan veya Facebook'dan hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Hesabınıza girdikden sonra üst tarafda bulunan Sanil / Diamond Al sepetine tıklayıp, istediğiniz Sanil, Diamond miktarını ve ödeme şeklini seçtikden sonra dilediğiniz Sanil veya Diamond miktarına ulaşabileceksiniz.3) Arkadaşlarınızdan Diamond İstemekDiamond'a gerek duydunuz anda arkadaşlarınızdan Diamond isteyebilirsiniz. Diamond gönderecek kişi alt tarafda bulunan ''Arkadaşlarım'' bölümüne girerek, Diamond göndermek istediği kişiyi seçip tıklıyacak ve çıkan ekrandan ''Diamond Gönder'' seçeneğini kullanacaktır.4) Eşyalarınızı Satmak''Napacağım ben bu eşyaları?'' Dediğiniz eşyalar var ise, Cadde 12'de bulunan Kaan ve Tuba'ya el eşyalarınızı yada mekan eşyalarınızı satabilirsiniz.5) Sanalika Etkinliklerine KatılmakSanalika'da yapılan etkinliklere katılarak avantajlı bir şekilde etkinlikden ayrılabilirsiniz. Parti, güzellik yarışması vb. etkinliklerde adminlerin dediklerini uygulayarak sanil, diamond ve pin kazanabilirsiniz.
6) Pepsi Şifresi KullanmakSanalika meydan (ana cadde), eğlence caddesi ve cadde 6'da bulunan makinelere, jetonunuzu atarak sanil/diamond kazanabilirsiniz. Sadece demir (330 ml.) kapaklarındaki kodlar geçerlidir. Plastik(2,5L, 3L'lik) kapaklar geçersizdir.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst