Rakamlarla warframe

TerliğiDamda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
5 Eki 2013
Mesajlar
1,849
Tepkime puanı
0
Puanları
0
[h=2]RAKAMLARLA WARFRAME[/h]Warframe ilk başlarda bir deneme olarak dünya çapındaki birkaç yapımcının daha önce hayal edip hiç yapamadıkları "bilim kurgu" türündeki bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Artık yapımcılar başka firmalar için oyunlar üretmeyip sadece kendi oyuncuları için birşey üreteceklerdi.
Eğer şu an ki tabloyu bana 1 yıl önce göstermiş olsaydınız dalga geçmeyin deyip gülerdim. Eğer sende ilk oyunculardan isen bu oyunun ne kadar yol kat ettiğini mutlaka bilirsin. Oyunculardan aldığımız enerji bizi Warframe'i hayal ettiğimiz test aşamalarından çok daha ileriye taşımaya itti. Yani şu anki durumumuzu sana borçluyuz Tenno!
Eğer çoktan "Tenno" ve "It's the Grineer" söylemlerini ezberlediysen, bu yolda bizimle beraber olduğun için sana teşekkür ederiz. Bu yıl senin için biraz daha yoğun geçecek çünkü bu seneki hedeflerimiz ve planlarımız çok daha büyük. Yakın dövüşü birçok farklı forma dönüştürüyoruz ve talep ettiğiniz bölümleri/etkinlikleri ve buraya sığdıramayacağımız, merakla bekleyeceğin milyonlarca eklentiyi oyuna dahil ediyoruz.
Eğer bu satırları okuyorsan bu macerayı sevdiğin ve kılıcını kuşanıp bize bu yeni serüvende katılmanı istediğimiz içindir. Oyun küçük başlamış olsada çok agresif bir şekilde büyüyor. Fantastik/Bilim Kurgu aksiyon dalında hızla büyüyen ve sonu hiç gelmeyecek bir dünyada evrendeki tüm oyuncuların bir araya gelebilecekleri ve uygarlıklarını beraberce savunabilecekleri bir dünya yaratılıyor. ( ve bu dünya tamamen ücretsiz )
-DE_Steve 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Son mesajlar

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst