Nasıl Araba Yarışı Yaparım?

#Berkan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
2,531
Tepkime puanı
0
Konum
Ordu
Merhaba Sanalikacı! :eek:ke:Sanalika'nın tozunu dumana katmaya hazır mısın? Sanalika'da araba yarışı dönemi başladı! Bu başlık altında nasıl araba yarışı yapacağını öğreneceksin.
1. Yarış YapmakYarış yapmak için öncelikle yarış pistine gitmelisin.


Daha sonra açılan pencereden yarış yapmak istediğin mekanı seçmelisin.


Kısa bir süre rakibini beklemelisin, rakibin gelince yarış başlar.


Yarış başlarken geri sayım boyunca gaz pedalına basılı tutmalısın.


Şimdi yarış başladı! Tek yapman yereken vites değiştirmek için hazırlanmak. Anında vites değiştirmeyi yakalayarak yukarı ok tuşuyla vitesi arttırabilir, aşağı ok tuşuyla vitesi düşürebilirsiniz. Vites için size bir uyarı gelecektir.


Yarış bittikten sonra çıkan ekranı tanıyalım.


2. PerformansDiğer yarış oyunlarında modifiye olarak tanıdığınız performansınızı arttıracak çeşitli nesnelere göz atalım. Hali hazırda bulunan nesnelerin performansını arttırmanızı sağlar.* Aşağıdaki görselde performansını arttırabileceğimiz nesneler görünmektedir. *


Bunları Yarış Puanı (RP) ile geliştirebilirsiniz.
3.

Onarım (Servis)
Aracın yarış sırasında hasar görecek, bu hasarı gidermek için aracınızı tamir etmelisiniz.* Aracınızı elmas ile tamir edebilirsiniz.


4. Yeni ArabalarSanalika araba yarışı için sana Caretta Caretta araba hediye etti. Bu araba 1985 model, bu arabayla yarış kariyerine başlamak zorundasın. Seviye atladıkça yeni araba kilitleri açılacak. Bu arabalara "Oto Show" mekanından göz atabilirsin.*Araçların kilidi açıldığında "RP" ile yani Yarış Puanı ile alabilirsin.*
RP ve Elmas'ı belli bir ödeme yaparak ta almanız mümkün, ayrıntılar için panelinize göz atın.Rehber, merak ettiğiniz ve bilmeniz gerekenler ile ve gelen yeniliklerle daima güncellenecektir, iyi eğlenceler yarışçı!
 

#Rumeysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ocak 2013
Mesajlar
6,898
Tepkime puanı
0
Konum
İzmir
Sabitlikten indi Sana güncellenmiştir, yarışlar kalkmıştır
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst