Google Çevirmen Araç Seti, 4 Aralık 2019 tarihinde kapanacak

ardayuce

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Katılım
11 Mar 2012
Mesajlar
17
Tepkime puanı
2
Yaş
27
Konum
istanbul
Merhaba,
Google Çevirmen Araç Seti on yıldan uzun bir süre önce kullanıcılarımızın, çevirmenlerin ve dünyanın çeviriler oluşturup paylaşmasına yardımcı olmak amacıyla başlatılmıştı. İlk başladığımızda, çeviri editörleri için birkaç web tabanlı seçenek vardı ancak şimdi aralarında Google Çeviri'nin de bulunduğu birçok harika araç var. Google Çeviri kullanımda olmaya devam edecek ve bu değişiklikten etkilenmeyecektir. Sonuç olarak, geçtiğimiz birkaç yıl içinde Çevirmen Araç Seti kullanımında azalmaya şahit olduk. Bu yüzden şimdi, yıllar ve çevrilmiş milyarlarca kelimeden sonra, Çevirmen Araç Seti'ne veda ediyoruz. Dünyanın her yerinden kullanıcılarımıza sıcak bir teşekkürü borç biliyoruz.
Verilerinizi indirme
4 Aralık 2019'da gerçekleşecek kapanış öncesinde, verilerinizi doğrudan Çevirmen Araç Seti'nden indirebilirsiniz (nasıl yapılacağını öğrenin). Kapanıştan kısa bir süre sonra, tüm verilerinizi Google Takeout'tan indirebilirsiniz.
Verilerinizi silme, paylaşma veya verilerinizin paylaşımını kaldırma
Verilerinizi paylaşmak veya paylaşımını kaldırmak isterseniz bunu, kapanıştan önce doğrudan Çevirmen Araç Seti içinde yapabilirsiniz (nasıl yapılacağını öğrenin).
Çevirmen Araç Seti'ndeki sahip olduğunuz verileri silmek için silmek istediğiniz Sözlükler, Çeviri Bellekleri veya Çevirileri seçmeniz ve Sil'i tıklamanız yeterlidir. Çeviriler için Çöp Kutusu'nu tıklamanız, çevirileri seçmeniz ve Çöp kutusunu boşalt'ı tıklamanız da gerekir.
Yıllar boyunca Çevirmen Araç Seti'ni desteklediğiniz için teşekkürler. Daha fazla bilgi için Yardım Merkezimizi ziyaret edin.
Saygılarımızla,Google Çevirmen Araç Seti ekibi
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst