➤ Google Benim İşletmem Anında Onay Hizmeti ➤ GARANTİLİ ➤ Sürekli Güncel ➤

ardayuce

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Katılım
11 Mar 2012
Mesajlar
17
Tepkime puanı
2
Yaş
27
Konum
istanbul
+ Merhaba Google Benim İşletmem'de yerinizi almak istiyorsanız ve 15 gün boyunca adresinize posta gelmesini beklemek istemiyorsanız bu hizmet tam size göre !

- Kimi zaman o posta hiç gelmeyebiliyorda. Biz bu süreçte size mobil onay hizmeti ile anında RESMİ bir şekilde onay alıyoruz ve işletmeniz 5 dakika kadar kısa bir sürede yayına giriyor. Bu doğrulama yönteminin posta beklemek ile aynı işlem olduğunu ve hiç bir şekilde illegallik olmadığını hatırlatmak isterim. İşletmenizin askıya alınması söz konusu dahi değildir.

+ İşiniz gereği her ilçede haritada yer almak istiyorsanız ve bunun için fiziksek bir iş yeriniz yoksa da endişelenmeyin, bu hizmet tam size göre!

- Örneğin nakliye hizmeti sunuyorsunuz ve İstanbul'un her ilçesinde haritada işletmeniz yer alsın istiyorsunuz ve her ilçede ofisiniz olmadığından doğrulama kodunu posta yolu ile alamıyorsunuz. Bu süreçte de size destek oluyoruz; Mobil onay hizmeti ile anında onay alıyoruz ve işletmeniz dilediğiniz ilçede yer alıyor ve 5 dakika kadar kısa bir sürede onay alıyoruz. Böylece her ilçede işletme olarak aynı telefon numarası ve aynı işletme ismi ile yer alabiliyorsunuz. Askıya alınma durumu söz konusu değildir. Böyle bir durum olması halinde dahi telafisini sağlıyoruz.

+ Birçok sektörde daha önce doğrulanmış ve sahiplikleri alınmış işletmeleri de sizin şirket bilgilerinizle güncelleyebiliyoruz. Böylece google haritada daha eski bir haritada yer almış oluyorsunuz.

ÖNEMLİ; İşletme onayını aldıktan ve yayınladıktan sonra sizin gmail hesabınıza sahiplik daveti yolluyoruz ve onay verdiğinizde işletmenin sahibi oluyorsunuz. sonrasında ise tek yetikili sahip siz oluyorsunuz. İşletme hesabının yöneticisi ve sahibi konumunda siz oluyorsunuz.

ÖNEMLİ; Benim bu hizmetteki görevim yalnızca haritayı yani işletmeyi onaylamak ve sağlıklı bir şekilde size teslim etmek. Googlede ilk sıraya çıkması, şuraya buraya düşmesi v.s benim yapacağım işlem değildir bu hizmette. Bu hizmet İŞLETME ONAY HİZMETİDİR.

Lütfen aklınıza takılan her konuda soru sormaktan çekinmeyin. Hizmet bedelleri harita sayısına, işletme kategorisine ve diğer unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir. En doğru fiyat bilgisi için PM yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte çalışmak temennisi ile, saygı ve sevgiler.
 

Shydox

Majer Web
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Eyl 2019
Mesajlar
62
Tepkime puanı
9
Detaylı PM Alabilir miyim?
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst