Fortnite’ın 10.40 güncellemesi yayınlandı

Azitoks

Odin
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
27 Ocak 2013
Mesajlar
1,387
Tepkime puanı
49
Konum
İstanbul
Günümüzün en popüler battle royale oyunlarından olan ve her geçen gün daha da geliştirilen Fortnite 10.40 güncellemesini aldı. Güncelleme ile oyuna yeni içerikler eklenirken özellikle mobil kanadında ve Nintendo Switch platformunda yaşanan sıkıntıların da çözülmesi hedefleniyor.
Oyuna bu güncelleme ile eklenen bölge savaşları modunda oyuncular tam bir çatışma deneyiminin tadını özel arenalarda çıkartma fırsat yakalayacaklar. Bölge savaşları için geliştirilmiş şimdilik 4 alan bulunuyor. Bunlar Girdap, Bayır Aşağı Nehir, Çöl ve Kolezyum. Bu özel bölgelerin hepsi birbirinden farklı özellikleri ile oyunculara farklı deneyimler yaşatmayı hedefliyor.
images (1).jpeg
10.40 güncellemesi ile ayrıca oyun içerisinde bulunan silah ve eşyalara da çeşitli düzenlemeler getiriliyor. Oyuna Batman teması ile eklenmiş Patlayıcı Batarang için ses göstergesi simgesi ve Kalkan Balonlarının hedef alınan oyuncudan sekmesi gibi özellikler oyuna eklendi. Bunların yanı sıra ganimetler ve tuzaklar hakkında da çeşitli iyileştirmelere gidildi.
Güncellemenin en dikkat çekici kısımlarından biri ise eşleştirme sistemi hakkında. Artık oyuncular kendilerine daha yakın yetenek seviyesindeki rakipler ile eşleştirilecek ve böylece maçların daha fazla rekabet barındırması sağlanacak.
 

#Eren A.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
Platin Üye
Katılım
20 May 2014
Mesajlar
306
Tepkime puanı
19
Konum
Antalya
Eşleştirme sistemi iyi olmuş bence adam saniyesinde gökdelen dikiyor karşıma ya
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Yeni Konular

Sponsor Link

Üst