Atlantica Hakkında Herşey

COMEN

Hayata dâir tek kelâm: Allah büyük vesselâm..
Üye
Katılım
7 Haz 2014
Mesajlar
7,676
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Atlantica Online Kayıt [ Yeni ]

İlk Olarak Nexon | The Best in Free-to-Play Online Games Sitesine Giriyoruz

Daha Sonra SIGN UP Yazısına Tıklıyoruz Çıkan Yeri Kendimize Göre Doldurup Sonra Create Account Kısmına Giriyoruz .

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1158x586.


Gerekli Bilgileri Yazarak "Create Your Account" Yazan Yere Tıklıyoruz .Resimdeki Gibi Onay Yazısı Gelince Maillerimize Bakıyoruz .
Mailimiz Gelmiş Gelen Mailde Click To Verfy Yazısına Tıklıyoruz

Daha Sonra Yönlendirilen Yerde Gerekli Bilgileri Doldurarak

Complate Registration Yazsına Tıklıyoruz

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 995x744.


Tıkladıktan SonraŞeklinde Bir Şablon Gelirse oyunu İndirip Oyuna Girebilirsiniz .

Atlantica Online Nedir?

Atlantica Online yapı itibari ile MMORPG türü olmasına nazaran oyuncuların daha fazla stratejik bir oynanış tarzına alıştırması ve diğer çevirim içi oyunlardan epeyce farklı yapısı, dinamikleri bulunmakta. İlk çıktığı dönemde yoğun bir ilgi görmesi ve oyuncular tarafından çok beğenilmesi oyunda RPG'den ziyade kişisel taktiklerin ön plana çıkarak oyunda farkı zevk almanızı sağlıyor.

Oyuna tek bir karakterle başlıyorsunuz. Sonraki süreçlerde 9'a kadar yükseltebiliyorsunuz. Gelişim süreci de dahil olmak üzere oyun içinde ön plana ana karakteriniz çıkıyor, serbest alanlarda sadece ana karakteriniz görünür haldedir, yardımcı karakterleriniz bu zaman sarfında pasif durumda bulunuyor, savaş durumuna geçtiğiniz zaman yardımcı karakterler aktif oluyor. Yardımcı karakterleri NPC'lerden veya görev yaparak alabiliyorsunuz.

Atlantica Online’ın en önemli özelliği "turn based" özelliği yani yaratık veya pvp yaparken ortaya çıkan bütün karakterleriniz ile sıra ile saldırı yaparsınız bütün karakterlerin ölmesi yada ana karakterinizin ölmesi sonucunda mağlup olursunuz.

Oyun içinde karakterleriniz birbirinden bağımsız seviye (level) alabilirler. Karakterlerinizi farklı silah ve yetenekleri olacak şekilde seçebilir veya karakterleriniz tek tip olmasını sağlayabilirsiniz. Karakterlerinizi farklı farklı kasarak her bir karakteri en iyi hale getirmeniz gerekiyor. Atlantica çok zengin mücadele seçeneklerine sahip PvP veya Ülke savaşları, Birlik savaşları, puan usulü Lig karşılaşmaları veya haftalık turnuvalara katılabilirsiniz.Atlantica Popülerliği

Atlantica online, son zamanlarda 2008 yılının en iyi MMORPG, her yaştan oyuncular MMORPG tür bir taktik ve stratejik alternatif sunmak için mücadele eşsiz bir sıra tabanlı tarzı kullanır oylandı. Inanılmaz yüksek kaliteli grafik ve ses, ilgi çekici bir hikayesi ve çok sayıda son oyun PvP seçenekleri ile, hiç merak Atlantica Online olan tüm zamanların en iyi F2P MMORPG çağrıldığını mi.

Oyun Firması: Nexon

Oyun Popülerliği: Orta

Grafik: Orta – Yüksek’in

Oyun Turu: MMORPG

Zorluk Derecesi: Yüksek

PvP: Duels / Guild vs Guild / Arena / Açık PvP

Dosya Boyutu: 2GB

Artıları: + Muhteşem grafikler. + Turn-tabanlı dövüş. + 7 başlangıç sınıfları, alt bol. Görevler + yığınları. + PvP ve lonca sistemleri. + Auto-run.
Eksileri: – Sınırlı karakter özelleştirme – Turn – herkes için tabanlı savaş. – Oyun zorluk çok kolay – Canavar grafik tekrar edilir – sık kullanılanAtlantica Online Nasıl Oynanır?

Atlantica online Genel Bakış

Bir ‘strateji MMORPG’ resmi olarak bilinen, Atlantica online sadece bu yenilikçi sıra tabanlı dövüş sistemi sayesinde başarı elde ve lonca kontrol sistemi vardır. Başlangıçta birkaç karakter seçenek vardır, oyuncular böylece kendi benzersiz ekibi ve tarzı inşa, 8 maksimum, daha sonra oyunda 20 farklı ‘Mercenaries’ seçebilirsiniz. Yüksek düzeyde karakterler kasaba ve arazi üzerinde büyük ölçekli ligde katılan, PvP yolunda bekliyoruz çok şey var.
Birincil Karakter Silah Seçimleri – Kılıç, Spear, Axe, Silah, Silah, Savaş Topu, Personel, manyak, Müzisyen
D-Sınıfı Mercenaries – Swordsman, Spearman, Archer, Topçu, Topçu, Shaman, Monk, Viking
C-Serisi Mercenaries – Beast Trainer, Cadı, Prenses, Peygamber, Exorcist, Oracle, Inventor, Cannoneer, Lady Knight Yeniçeri, Hwarang, Âşık
B-Serisi Mercenaries – Spartan, Korsan, Elementalist
Atlantica online Ekran
Atlantica Online Video SeçmeTurn-Based Savaşı SistemiAtlantica geleneksel RPG köklerine döner ve derin stratejik eylem için hareket öğeleri birleştirerek klasik sıra tabanlı savaş içeriyor! Modern MMORPG eksik taktik savaş yaşayın.Mercenary Sistemi

Seyahatleriniz katılmak için 18 kadar paralı askeriniz Oması gerekir. 8 paralı asker olarak durum talepleri savaşta birlikte mücadele ve shuffle Askeri Kullanılır. Yeni taktikleri hazırlamak ve buna göre mücadele sırasında düşman zayıflığı ortaya çıkarmak için manevra. Mercenaries, kahraman, hem de seviye ilerlemesi ve rütbe gibi güçlü olmanız gerekir.

Player versus Player

Diğer oyunculara karşı cesaretinizi test edin. Ücretsiz Ligler katılan pugilistic güçler, günün her üç saatte bir test edilecek. Bir Challenge göndererek para koymak, sonra gelenler sizden bu altın elinden almak isteyen tüm rakiplerden geri almalısınız.

GELIŞMIŞ TOPLULUK

Şehir Kontrol / DevletOyuncular, bir kasabanın kontrolünü ele geçirebilir loncalar çalıştırmak için yeteneği vardır. İktidara geldiklerinde, şehrin güvenlik, kültür, sanayi politikaları, ticaret, sağlık, planlama ve binaların ve inşaat dahil olmak üzere bu topluluğun kontrolü ile açıklamak için pek çok değişken bulunmaktadır. Bir şehir kontrol altına alınmazsa, kendi ulus oluşturmak için potansiyeli kaybeder. Güç kucaklamak, yetenek ve güçleri dair herhangi bir diğer oyuncu ile, kral olabilir

Ellerinde daha fazla güç daha fazla kişi ve komutasında etkisi lonca ustaları kiralayabilirsiniz. Buna ek olarak, servet biriktirmek için diğer uluslara savaşabilirsiniz.


Lonca

Kılavuzlar MMORPG'nin ayrılmaz bir parçası ve burada bir istisna. Kılavuzlar gelişmiş oyun deneyimi için arkadaşlık tekliflerinde Atlantica bir lonca üyelik nadir eşyalar çevrilemez kolay işçiliği, lonca özel zindanlar ve lonca noktaları da dahil olmak üzere, çok daha fazlasını sunuyor.

Mentor Sistemi

Atlantis için arama sırasında yeni dostluklar oluşturun ve dostluk güçlendirin! Kanatları altında yeni bir maceraperest alın ve çırak ile deneyimlerini paylaşın. Çırak seviyesi 30 ulaşırsa bir ödül alırsınız.


Bilgi Impartation Sistemi

Akranları öğrendi, ya da kendi yolculukta onlara yardım etmek için yeni başlayanlar ile karşılaştı canavarlar bilginizi paylaşmak ettik becerileri öğretin.

OYUNCU-DRIVEN EKONOMI

Ekonomik SistemAtlantica oyuncu odaklı bir ekonomik sistem kullanır. Oyuncular oyun öğeleri ve ekipman neredeyse tüm dünya çapında gerekli malzemelerin toplanması sonra zanaat. Atlantica 'talep' ve sonra ekonomik istikrarın garanti bir şekilde gerekli malzemeleri tedarik oluşturmak için geliştirilmiştir.


Sistem hazırlama

Silah Forge iksirler uydurmak ve düşmanlarına elde edilen çeşitli malzemeler kullanarak gerekli kaynakları oluşturmak. Neden orada durmak? 34 farklı işçiliği beceri ve daha güçlü öğeleri zanaat öğrenmek için 100 seviyeleri ile ilerleme kadar öğrenin. Enchantments veya donanımlarıyla daha fazla damage silah daraltın. Rafine bir silah olacak parlaklık, düşmanlarının kalbine çarpıcı ve korkutucudur.


AtlantisOriharukon denilen madde oluşturduktan sonra Atlantians çok müreffeh bir hale geldi. Diğer birçok medeniyetler, bu gizemli malzeme sırlarını öğrenmek isteyen Atlantians bilgilerini paylaşmak için yalvardı, ancak yabancılara kapıyı kapatmadan reddetti.

Israr herkes Atlantians acımasızca tahrip. Sonunda Atlantians, tüm dört kristaller, Oriharukon için hammadde kaynakları tüketti. Kristalleri için kendi susuzluğunu, dört büyük medeniyetlerin (Sarı Nehir, İndus Vadisi, Mezopotamya ve Mısır) yıkıma yol açtığını ve daha fazlasını bulmak için dünyayı fethetmek için bir yol ayarlayın.

Ama Atlantians, kibir ve açgözlülük yerine kendi ölümüne yol açacak. Oriharukon tarafından oluşturulan sihirli güçlerin kontrolü kaybetti, Atlantis, bir göz açıp kapayıncaya kadar ortadan kayboldu. Ancak, Oriharukon, kalıntıları atlattı.ARAYIŞI

Atlantis soyundan olarak mahkum hain bir yolu takip etmek. Uzun zaman önce Dünya'nın karşısında kayboldu atalarının ev bulmak için. Kaderini yerine getirmek için: Atlantis 'yıkıcı güç kaynağı Oriharukon, yıkıcı etkileri insanlığı kaydedin.

Dünyada gizemli ve tehlikeli yerlere götürür yanı sıra zaman ve insanlık tarihinin üzerinden destansı bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu efsane ve irfan yaratıklara karşı sayısız savaşlar, Oriharukon etkisi nedeniyle mutasyona uğramış ve ölümcül girecektir. Ama yol boyunca birlikte düşmanlarına karşı karşıya karşılamak paralı askerler yardımcı olacak
, eski uygarlıkların kalıntıları, sonuçta kayıp Atlantis arazi götürecek ipuçlarını toplayacak ve tüm sırlarını orada tuttu.

İtem Ve Uprage Sistemi

Enchant sınırı, +10 enchant ile +10 yapabilmek için aynı itemin +0 halinden elinizde 1024 adet olması lazım

kutu açarak bu sayıya ulaşmak neredeyse imkansızdır.

Bu sebeple Craft yapmanızı tavsiye ederim. Eğer şanslıysanız Craft yaptığınız itemler +2-+3+4+5 çıkabilmektedir bu da enchant yaparken kullanacağınız item sayısının düşmesi anlamına gelir. +7 den sonra itemler Un Tradeble özelliği alacaktır. Eğer +7 üstü bir itemi kullanırsanz onu satabilmek için +8 yapmak zorundasınızdır aksi halde satamaz ya da trade edemezsiniz. +6 dan sonra itemlerinize Durability gelmektedir bu da kullandıkça eskimeleri anlamına gelir ama korkmayın çok hızlı yıpranmıyo itemler. ayrıca enchant yönteminde FAİL verme olasılığı yoktur.

ikinci + basma yöntemi ise Enhance dir. sınır gene +10 dur ancak bu sefer yanma olasılığı vardır. lvl80 altı itemler için masraf ettiğinize bile deymez. lvl80 sonrası itemlere + basmak için iyi bir yöntemdir. Romadaki en çıplak NPC yi bulun Pazar yerinde Kuzey kısmında adını uuttum enhance işlemini onunla yapıyosunuz.

İtemlerin Upgrade OranlarıAtlantica Online Kontroller


 

Hurcvish

Aktif Üye
Bronz Üye
Katılım
29 Nis 2012
Mesajlar
8,745
Tepkime puanı
13
Puanları
38
Teşekkürler
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Son mesajlar

Yeni Konular

Üst