2016'da Burçları Neler Bekliyor ?

KUTAY

Önceden altını çizdiklerimin şimdi üstünü çiziyoru
Üye
Katılım
21 Ağu 2013
Mesajlar
15,466
Tepkime puanı
0
Puanları
0
2016'da Burçları Neler Bekliyor ?

Koç Burcu:
2016 yılı, koç burçları için iletişim ve kariyer yılı olacak. Yılın ilk yarılarına kadar iş ve özel hayatınızda biraz sallantı yaşasanız da, ikinci yarısından sonra oldukça güzel ve başarılı bir hayat sizi bekliyor olacak. Yeni iş tekliflerine açık olun.

Boğa Burcu;
2016 yılı, boğa burçları için mutluluk ve aşk yılı olacak. Geçtiğimiz yıl biraz sönük bir hayat geçiren boğalar, bu yıl iş ve ev hayatlarında zirveye tekrar çıkacak. Başarılı bir iş ve ev hayatı sizleri bekliyor.

İkizler Burcu;
Bu yıl ikizleri hem iyi hem de kötü birtakım sürprizler bekliyor olacak. İş hayatında aldığınız kararları uygulamaya geçirerek, maddi olarak rahatlayacaksınız. Güzel paralar kazandığınız bu yıl da, yılın ortalarına doğru kötü bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Hatalarınızı telafi edeceğiniz, verimli bir yıl geçireceksiniz.

Yengeç Burcu;
2016 yılı, yengeçler için sevgi ve aşk yılı olacak. Aradığınız aşkı bulacak ve yılın sonlarına doğru evlilik kararı alacaksınız. Yılın ortalarında alacağınız teklifler, güzel paralar kazanmanızı sağlayacak. Şubat ayında bazı yatırımlar yapmanız mümkün görünüyor.

Aslan Burcu;
2016 burç yorumları içerisinde en dikkat çeken burç, aslan olmuştur. Çünkü aslanlar için bu yıl, mucizelerin yılı olacak. Bu güne kadar yaşadığınız tüm sıkıntıları, Ağustos ayından sonra atlatacak ve istediğiniz her şeye, bir anda kavuşacaksınız. Ayrıca uyum ve aşkı kısa zamanda elde edeceksiniz.

Başak Burcu;
Titizlik ve düzen için çok çaba harcayan başaklar, bu özelliklerinden dolayı, hem iş hem de aşk hayatlarında, mutlu ve başarılı bir yıl geçirecekler. Açık fikirli olmanız ve çekinmeden sorumluluk almanız, sizi iş hayatınızda üst seviyelere çıkaracak. Dikkatli davranmanız gereken bir yıl sizi bekliyor.

Terazi Burcu;
Denge burcu olarak bilinen teraziler, bu yıl da oldukça dengeli bir hayat geçirecekler. Yılın başlarında bozulmalar olsa da o denge, yılın ortalarından itibaren tekrar kendini gösterecek. Aşk ve iş hayatınızda bazı teklifler alacaksınız.

Akrep Burcu;
2016 yılı, akrepler için oldukça güzel bir yıl olacak. Özellikle işle ilgili bir takım seyahatler yapacaksınız. Bu da hayattan zevk almanızı sağlayacak. Yılın ortalarında yaşayacağınız aşk hayatınızdaki güzel bir gelişme ise, tüm yılı olumlu etkileyecek.

Yay Burcu;
Yılın ilk altı ayında oldukça yorucu ve büyük sorumlulukların altına girdiğiniz bir zaman dilimi olacak. Ancak ikinci yarıdan sonra beklediğiniz her şey, sizi bulacak. Bu sorumluluklardan kurtularak, rahat zamanlar geçireceksiniz. Evliliğiniz, hareketli ve romantik dönemlere girecek. Ayrıca keyif için yapacağınız seyahatler söz konusu.

Oğlak Burcu;
Bu yıl hem aşk hem de iş hayatında mutlu ve parlak bir yıl geçireceksiniz. Yılın başlarında yaşadığınız gizli ilişkiler açığa çıkabilir ve bu nedenle evliliğiniz bitebilir. Evliliğinize sadık olmanızda fayda var. Yılın ortalarından sonra güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Kariyerinizde yükseleceğiniz ve yeni aşklara yelken açacağınız bir yıl, sizleri bekliyor.

Kova Burcu;
Yeni yılda burç yorumları yapılırken, en çok göze çarpan burç kovalar olmuştur. 2016 yılı, sizin yılınız olacak. Bu yıl bazı kovalar işlerinde yükselirken bazı kovalar da, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşacak. Aşk hayatınızda da yeniliklere açık olmalısınız.

Balık Burcu;
Bu yıl bekarlar için evlilik ve aşk yılı olacak. Evli olanları ise güzel ve mutlu bir evlilik bekliyor. İş hayatında bazı olumsuzluklar yaşasanız da yılın sonlarına doğru güzel adımlar atabileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız.

 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Son mesajlar

Yeni Konular

Üst