PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı! Sony cephesi duyurdu!

  • 59
  • 1

fexegrey.png

Merhabalar değerli forumexe üyeleri;

PlayStation severlerin büyük bir merakla beklediği PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında Sony tarafından bir açıklama geldi. Xbox cephesi Xbox Project Scarlett için sessizliğini sürdürürken Sony resmi twitter hesabından biz PlayStation severler için yeni nesil konsolun çıkış tarihi için 2020'nin sonunu işaret etti.


Yeni nesil konsolu bekleyen biz PS 5 severler için birkaç anlamlı özellikten bahsetmek hiç fena olmaz! Buna örnek olarak PS kontrolörü karşımıza çıkacak. Sony PS kontrolöründe dokunsal geri bildirim için çalışmakta. Bu geri bildirimlerin örnek olarak bir tarlaya dalmak ile bir çamura dalmak arasındaki farkı hissettireceği söyleniyor. Bununla birlikte bir diğer değişiklikte tetik butonları diyebiliriz. R2 ve L2 butonları bundan sonra adaptif şekilde ayarlanacak. Yani geliştiriciler tetiklerin direncini...​
Forumexe
  • 146
  • 5
Merhaba, bugün sizlere Forumexe'nin kullanımıyla ilgili rehber niteliğinde bir yazı hazırlayacağız.

Forumexe Oyun Forumu
Forumexe 2008 yılında açılmış bir forum sitesidir. İlk aşamada genel forum olarak yoluna başlayan Forumexe zamanla oyun forumuna eğilim göstermiş ve kategori düzeni buna göre şekillendi. Zamanın geçmesiyle tabi ki sektörde değişiyor insanlar internetten para kazanmak istiyor; forumexe olarak bizde bu isteğe karşılık verebilmek için webmaster bölümleri ve oyun hesabı satış bölümlerini aktif hale getirdik.

Forumexe Kullanım Rehberi
Forumexe'ye üye olmak için bu linke veya kayıt ol butonuna tıklayın:


Giriş yaptıktan sonra ise karşınızda böyle bir panel çıkacak:
2.PNG


Kullanıcı adına tıklayarak profilinizi özelleştirebilirsiniz, mesaj kutusu...

Sponsor Link

Üst