ÖnceLikLe Statü ve BeceriLerin Avantajını SöyLüyeLim.

HP
- Karakterin Canını Her 1 Puanda +40 EtkiLer Ve Defansa +1 oLarak Katkı
SağLar.

SP - Karakterin Büyü Manasını Her 1 Puanda +20 EtkiLer Ve Büyü
Savunmanıza +1 oLarak Katkı Sağlar.

STR- Karakterin Düz Atağını Her 1 Puanda 1-2 oLarak EtkiLer.

DEX - 3 Puanda Bir STR'yi Arttırır Ve Karakterin Çevikliğini Arttırır.


SavaşçıBecerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. Güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarından ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar.

BedenseL


BedenseL Savaşçının En ÖnemLi SkiLi Hava KıLıcı ve Öfke'dir. Hava KıLıcı ve Öfkesi oLmadan Etkisi Oldukça Azalan Bu Beceri Düz Atakda oLdukça Etkili Bir Karakter Becerisidir.Bu Karakter Becerisinin Bir Başka Özelliği'de Skill Yenileme Süresinin Az oLmasıdır.

ZihinseLZihinseL Savaşçının En ÖnemLi SkiLi GüçLü Bedendir. GüçLü Bedeni oLmadan Düz Atağı Güçlü OLan Her karaktere Dayanamaz.KasıLması Kimi için Zor Kimi İçin Kolaydır.GüçLü Beden'i Defansı Arttırır. Ruh Vuruşu ve ŞiddetLi Vuruşu Vuruş DamageLeri En Yüksek Skill'leridir.

Ninja

Ninjalar pusu kurarak saldırabilen profesyonel suikatçilerdir. Hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler.
Yakın Dövüş


Arkadan SaldırıLarda Etkisi Kat ve Kat Yüksek oLan Bir Karakter Becerisidir.Ve En ÖnemLi Skilleri Hemen Hemen Hepsidir. Bütün Skillerinin Dehşet Verici Bir Etkisi Vardır. Bu Karaktere Savunmasız Hiç Bir Karakter Dayanamaz.


Uzak Dövüş


Uzaktan SaldırıLarda Etkili Bir Ninja karakter Becerisidir.Düşmanınızın Sizin Yakınınıza Gelmeden Öldürme İmkanı Sağlayan Bir karakter Becerisidir.Bu Karakterde Ne Kadar Düşmanına Yaklaşırsan Attığın Damage O kadar Yüksek oLur ne Kadar uzak oLursan O kadar az oLur.

SuraSuralar Kötülük Tohumunu kollarında büyütmeye karar verdiklerinde sihirli güçler kazanan Savaşçılardır. Bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden sihir ile saldırı yapabilirler.

Büyülü Silah


Büyülü Silah Sura'nın En ÖnemLi Skili Büyü Çözmedir. Karakterin Normal Skilleri Haricinde ( Hava Kılıcı, Öfke ,Güçlü Beden, Karanlık Koruma, KamufLaj ,Hafif Adım Dehşet, KaranLık Zırh, Kutsama, Yansıtma, Ejderha Yardımı, Hız vs.) Gibi Skilleri Çözme İmkanı Vermektedir.

Karabüyü


Karabüyü Şimdiye Kadar Gözlemlediğim En Güçlü Karakter Becerisidir.KaranLık Koruması Bir Nevi Karakterin Kendine Özgü Savunması ve Ateş hayaleti Bir Nevi Karakterin Kendine Özgü Yardımcı Skilidir. En Güçlü Skili KaranLık küre oLup hızLı Yenilenen 3 Skili iLe Oynanması Zevk Veren Bir Karakterdir Ve Becerisidir.


ŞamanŞamanlar zekidirler ve Büyü ve Sihir kullanırlar. Savaşırken ve arkadaşlarına destek olurlarken, onların mistik güçleri çok etkilidir.


Ejderha Gücü


Metin Türk'de Daha Çok Yarım AmaçLı Kullanılır. Fakat Gerçek Bir Karakter Yaratıldığı Zaman Dayanılması Güç Bir Karakter oLur.Kendine Has Kritik ve Kutsama Yansıtma Skili Grup ArkadaşLarı ve Kendisi İçin En ÖnemLi Skilidir.

İyileştirme


Bu Karakterin Bu Becerisine Yüksek LeveL'de Savunmasız Dayanmak Zordur.İyileştirme Özelliği iLe Canını Hemen Doldurma Yeteneğine Sahiptir.Bu Yeteneğini Başka Oyuncular üzerindede Yapabilmektedir. En ÖnemLi Skili OLan Bu Skill Zehirleme Büyü Çözme Yavaşlatma Gibi Kötü Etkileri ortada Kaldırma Özelliğine Sahiptir.

KarakterLerin StatüLer Nasıl oLmalı ?Savaşçı


STR HP DEX SP

NinjaDEX HP STR SP

SURA


SP HP DEX STR

ŞAMANSP HP DEX STR

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
Bir önceki konumuz olan «Metin2 Turkey'de Karakterinizi Nasıl Geliştirebilirsiniz ?» konumuzunda ilginizi çekeceğini düşünerek incelemenizi tavsiye ederiz.