Son Dakika
01 Ekim 2014 Çarşamba

BomBom

08 Şubat 2014 Cumartesi, 21:51
BomBom

Oyunun bu denli yoğun kullanıcı kitlesine ulaşmasında yardımcı olan ilk iki etken şüphesiz ücretsiz olması ve herhangi bir indirmeye gerek kalmadan tarayıcılar üzerinden kullanılabilmesidir. Günümüzün profesyonel oyun dünyasında pek çok yapımın yüksek ücretler karşılığında kullanabilmesi bu konuda hassasiyet sahibi çoğu kullanıcının tepkisine neden olmakta ve tercihlerini Bombom gibi başarılı olduğu kadar ücretsiz şekilde kullanılabilen yapımlardan yana kullanmalarını sağlamıştır. Buna ek olarak kişilerin ister ev isterse işlerindeki boş zamanlarında direkt olarak kullanabilmeleri için tarayıcı üzerinden birkaç saniyede erişime açılabilen oyun, kullanıcısının ne zaman ve nerede isterse eğlenceli zaman geçirebilmesine olanak vermektedir

Bombom oyuncuları, başarılı yapıma girdikleri ilk andan itibaren başlamak üzere olan bir karşılaşmayı seçerek kendilerini savaş arenasında bulabilmektedirler. Klavye ve fare birleşimi ile beraber hareket sağlanan oyun, kişinin silah ve benzer eşyaları arasında seçim yaparak haritanın farklı bölgelerine dağılmış düşmanlarını alt etmesine imkân vermektedir. İlk birkaç oyunun öğrenme aşaması olarak geride kalması ile beraber, kişi kendi özel taktik ve stratejilerini kurarak takım içerisinde vazgeçilmez olmaya başlayabilecektir.

Bombom’un dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmesindeki en büyük etken ise Türkçe yayınlanması olarak belirtilmektedir. Almanca, İngilizce, Portekizce, İspanyolca ve Türkçenin dâhil olduğu pek çok dile tam kapsamlı biçimde çevrilen oyun, bu sayede yabancı dil bilgisine yeterli düzeyde sahip olmayan kullanıcıların da herhangi bir zorluk çekmesini engellemektedir.

Oyun salonu: Karakterinizin gücünü görebilir ve diğer oyuncularla savaşabileceğiniz bir alandır. Savaşlar sonrasında ekstra exp, altın ve şansınız varsa eşya kazanabilirsiniz.

Alışveriş merkezi: Sahip olmak istediğiniz eşyayı burada bululabilirsiniz.

Evlendirme dairesinde nasıl evlenilir:Öncelikle evlilik yüzüğüne sahip olmalısınız.

Ardından evlenmek için bir eş bulmalısınız. (Diğer karakterde de yüzük olmalı)
Her iki şart yerine geldiğinde evlenebilirsiniz. Evlilik tamanlandığında beraber savaşlara katılabilir ve %50 exp paylaşımı sağlabilirsiniz

Keşif Rıhtımı:Buraya 9 level olunca girebilirsiniz.. Karınca yuvası, bogo krallık şehri ve kötü ruh kabilesinde savaşabilirsiniz..

Birlik Kulübü: Burada isterseniz birlik kurarsanız, isterseniz herhangi bir birliğe katılırsınız. Birlikle alakalı her türlü işlem buradan yapılır.

Onur Listesi: Tüm kişisel sıralamalar ve birlik sıralamaları buraya asılır.
Demirci Atölyesi: Burada güçlendirme, sentezleme, füzyonlama ve nitelik aktarma işlemleri yapılır.
Açık Arttırma Pazarı: Açık arttırmaya çıkarılmış her şeyi buradan temin edebilirsiniz.
Arkadaşlık Merkezi: Oyuncu buraya kayıt olarak kişisel bilgilerini paylaşabilir, oyundaki karakterini gösterebilir. Ayrıca diğer oyuncularla tanışıp arkadaşlık kurabilir.

 

bombom 1 BomBom

 

 

bombom 30 ss1 BomBom

Bir önceki yazımız olan Uçan Ejder başlıklı makalemizde Uçan Ejder, Uçan Ejder download ve Uçan Ejder hack hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× 5 = yirmi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>